Theo Ros - Strandpaviljoen en Groenteveiling Langendijk

Theo Ros - Strandpaviljoen en Groenteveiling Langendijk kopen? Bied vanaf 15!
Theo Ros - Strandpaviljoen en Groenteveiling Langendijk kopen? Bied vanaf 15!Theo Ros - Strandpaviljoen en Groenteveiling Langendijk kopen? Bied vanaf 15!Theo Ros - Strandpaviljoen en Groenteveiling Langendijk kopen? Bied vanaf 15!Theo Ros - Strandpaviljoen en Groenteveiling Langendijk kopen? Bied vanaf 15!Theo Ros - Strandpaviljoen en Groenteveiling Langendijk kopen? Bied vanaf 15!
  • Theo Ros (1935-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekOffset
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage beide stukken 50
  • De voorstelling Strandpaviljoen is 17,5 cm  x 12 cm
  • De voorstelling Groenteveiling is20 cm x 12 cm
  • Voor mij niet helemaal duidelijk welke vorm van vlakdruk gebruikt is
  • Twee werken:
  • Strandpaviljoen (1974),  8 / 50
  • Groenteveiling Langendijk (1974) ,  9 / 50
Binnen Nederland € 7,50

Theo Ros (1935-2009)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  keesheerkens
Lid sinds 2022
26 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
24.5 cm
33 cm
Starttijd7-11-2023 om 12:43
Eindtijd16-11-2023 om 22:34
Openingsbod € 15
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmersfoort,  Nederland