Theo Schreuder (1893-1980) - Modern stilleven - Verkocht

Theo Schreuder (1893-1980) - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 1!
Theo Schreuder (1893-1980) - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 1!Theo Schreuder (1893-1980) - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 1!Theo Schreuder (1893-1980) - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 1!Theo Schreuder (1893-1980) - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 1!
  • Mathijs Hendrik Schreuder (1893-1980)
TypeTekening / Aquarel

Groot werk op papier van Theo Schreuder uit Leiden.
Betreft verf op papier.
In goede staat, alleen de randen (marges) kleine sporen van ouderdom.
Geen beschadigingen.
Maten ca. 60x80 cm

Gesigneerd 'Schreuder'

Wordt alleen verzonden.

Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:22-09-2016 om 15:20
Eindtijd:06-10-2016 om 20:20
Biedingen (6)
martijndamsma
06 okt. / 13:54
€ 11
Dutchart
06 okt. / 06:09
€ 9
urbandew
23 sep. / 02:54
€ 7
Dutchart
23 sep. / 02:54
€ 5
urbandew
23 sep. / 02:54
€ 3
Dutchart
22 sep. / 18:02
€ 1