Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht

Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!
Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!Theo Swagemakers - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 300!
  • Theo Swagemakers (1898-1994)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst51 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aangeboden prachtwerk van Theo Swagemakers (1898-1994) ”Amsterdamse gracht”. Olieverf op doek. Rechts onder gesigneerd. Ingelijst. Goede staat.

Biografie:
Woonde en werkte in Tilburg, Brussel, Parijs, sinds 1929 in Amsterdam. Leerling van de Acadè- mie Royale des Beaux-Arts te Brussel en van de Acadèmie Colarossi te Parijs. Schilderde, tekende, (Pastel) en aquarelleerde portretten, stillevens en landschappen. Bekend portretschilder. Verkreeg o.m. de Thèrèse van Duyl-Schwartzeprijs in 1958. Was lid van 'Arti et Amicitiae', St.Lucas, de Aquarellistenkring en van het Nederlands Kunst- enaarsgenootschap. Sinds 1999 heeft Haarlem een museum dat integraal gewijd is aan het oeuvre van Th. Swagemakers. Literatuur: Pieter Scheen, Luns, Mak van Waay

goede conditie

Starttijd:15-09-2022 om 09:55
Eindtijd:24-09-2022 om 22:36
Openingsbod € 300
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie