Theo Swagemakers - B1438 - Cornwell

Theo Swagemakers - B1438 - Cornwell kopen? Bied vanaf 20!
Theo Swagemakers - B1438 - Cornwell kopen? Bied vanaf 20!Theo Swagemakers - B1438 - Cornwell kopen? Bied vanaf 20!Theo Swagemakers - B1438 - Cornwell kopen? Bied vanaf 20!
  • Theo Swagemakers (1898-1994)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 34 cm (h x b)
Lijst45 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Theo Swagemakers, Cornwell, gedateerd, bruine inkttekening, beeldmaat: 24 x 34, lijstmaat: 45 x 53,5,  l.o. gesigneerd.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

Papier vergeeld, inkt licht verkleurd door de tijd. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Starttijd:10-06-2022 om 13:21
Eindtijd:19-06-2022 om 21:23
Openingsbod € 20
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier