Theo Swagemakers - olieverf - Veldbloemen - Verkocht

Theo Swagemakers - olieverf - Veldbloemen kopen? Bied vanaf 190!

Verkoopprijs: € 190,00

Theo Swagemakers - olieverf - Veldbloemen kopen? Bied vanaf 190!Theo Swagemakers - olieverf - Veldbloemen kopen? Bied vanaf 190!Theo Swagemakers - olieverf - Veldbloemen kopen? Bied vanaf 190!Theo Swagemakers - olieverf - Veldbloemen kopen? Bied vanaf 190!Theo Swagemakers - olieverf - Veldbloemen kopen? Bied vanaf 190!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Theo Swagemakers (1898-1994)

Olieverfschilderij op spaanplaatpaneel. Gesigneerd en gedateerd linksonder.

Paneelmaat 50 x 40 cm. In eenvoudige houten omlijsting van 54,3 x 44,5 cm.

Aan achterzijde sticker van de Stichting Beeldende Kunst.

Theo Swagemakers was geboren te Tilburg en overleden te Laren in 1994.

Dit item is verkocht voor 190,00
Starttijd:21-09-2016 om 23:02
Eindtijd:02-10-2016 om 19:02
gaston1966
30 sep. / 14:15
€ 190