Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Een prachtig modern kunstwerk van de kunstenaar Theo van der Horst (1921-2003). Met lijst. Gesigneerd links boven en gedateerd 1998. Doekmaat: 70 cm. x 80 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. Info: www.rkd.nl/horst.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 7-10-2017 om 18:42 |
Eindtijd | 20-10-2017 om 18:42 |