Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49.7 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 54100 |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 20-10-2018 om 16:47 |
Eindtijd | 2-11-2018 om 20:51 |