Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek; gebrandschilderd glas in lood
Vervaardigd door mijn vader Theo van der horst en staat nog in zijn woonhuis.
De laatste ramen die nog thuis staat bied ik aan op kunstveiling
Buitenmaat ongeveer 34 x 100 cm raam zelf ongeveer 20 x 85 cm
Vrouw onder en man boven
Geen verzending wegens kwestsbaarheid
Zie ook WIKIPEDIA voor meer informatie over Theo van der Horst
verkoop met CERTIFICAAT en garantie
Eventueel kunt u bij afhalen nog het atelier fotografen waar dit werk is gemaakt.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 25-12-2013 om 19:07 |
Eindtijd | 8-1-2014 om 19:07 |