Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Theo van der Horst exposeerde o.a in het begin van de jaren 60
van de vorige eeuw bij galerie D éendt o.a samen met marc Chagall en Karel Appel
Later trok hij zich terug uit het openbare leven en werkte als een monnik aan een omvangrijk oeuvre.
Direkt uit de erfenis verkregen deze aquarel en met CERTIFICAAT van de zoon van Theo van der Horst
Maat ongeveer 55 x 75 cm
Gesigneerd met pen
Titel : bij Moddergat
Galerie prijs ongeveer 375 euro
Ingezet voor 50 euro
Zonder lijst verzending 9 euro
Verkoop met garantie
Starttijd | 12-1-2013 om 13:35 |
Eindtijd | 26-1-2013 om 13:35 |