Theo van der Horst - Theo van der Horst lino het eerste rapport

Theo van der Horst - Theo van der Horst lino het eerste rapport kopen? Bied vanaf 31!

Verkoopprijs: € 31,00

Theo van der Horst - Theo van der Horst lino het eerste rapport kopen? Bied vanaf 31!Theo van der Horst - Theo van der Horst lino het eerste rapport kopen? Bied vanaf 31!

Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
231 verkochte items
  • Theo van der Horst (1921-2003)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:   Theo van der Horst

Techniek:       linosnede

Jaar:              1970

Titel:               het eerste rapport

Nummer:       14/25

Afmetingen:   30 x 42 cm

afmetingen prent: 21 x 25 cm

Gesigneerd:    rechtsonder

Conditie           goed

Niet ingelijst

Verzendkosten   10 euro

Dit item is verkocht voor 31,00

Starttijd:09-11-2018 om 11:57
Eindtijd:16-11-2018 om 21:21

tongerenkunst
11 nov. / 18:56
€ 31