Theo van Hoytema: 6x Litho, Vogels - Ingelijst - Verkocht

Theo van Hoytema: 6x Litho, Vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Theo van Hoytema: 6x Litho, Vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Theo van Hoytema: 6x Litho, Vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Theo van Hoytema: 6x Litho, Vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Theo van Hoytema: 6x Litho, Vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Theo van Hoytema: 6x Litho, Vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
  • Theo van Hoytema (1863-1917)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zes dierlijke litho's van Theo van Hoytema!

Titel: Vogels
Jaartal: onbekend
Afmetingen blad: (3x) 6 cm x 19 cm en (3x) 13 cm x 19 cm.
Oplage: onbekend
Gesigneerd: Nee, in de druk gesigneerd.
Materiaal: Litho op geschept papier
Ingelijst: Ja,
Conditie: Alle in goede staat, maar licht en egaal vergeeld en enkele kleine kreukjes.

Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

Let op: Dit item wordt geveild door Kunstveiling.nl in opdracht van de inbrenger.

Voor items aangeboden door Kunstveiling.nl zelf gelden speciale voorwaarden, waaronder een vaste toeslag van 10 euro per item:

Speciale voorwaarden:

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt voor items die door de Veilingmeester in opdracht worden aangeboden. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag).

Dit werk kan worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient afhalen altijd de voorkeur. Verzenden is ook mogelijk. Zie de verzendkosten onderaan de beschrijving. Meerdere aankopen kunnen – indien mogelijk- gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Voor zakelijke kopers is de BTW aftrekbaar. Meerdere aankopen kunnen gecombineerd worden.

Garantie:

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:05-03-2015 om 15:30
Eindtijd:15-03-2015 om 15:30
Biedingen (9)
Gnav
15 mrt. / 15:23
€ 70
Centerfo
15 mrt. / 15:23
€ 65
Gnav
15 mrt. / 15:22
€ 60
Centerfo
15 mrt. / 15:17
€ 55
Gnav
15 mrt. / 14:14
€ 50
Centerfo
15 mrt. / 13:28
€ 45
Gnav
14 mrt. / 21:33
€ 40
spd
11 mrt. / 22:57
€ 35
Gnav
05 mrt. / 20:44
€ 30