Theo van Hoytema - ingelijste tekening: Papegaai: Ara - Verkocht

Theo van Hoytema - ingelijste tekening: Papegaai: Ara kopen? Bied vanaf 325!
Theo van Hoytema - ingelijste tekening: Papegaai: Ara kopen? Bied vanaf 325!Theo van Hoytema - ingelijste tekening: Papegaai: Ara kopen? Bied vanaf 325!Theo van Hoytema - ingelijste tekening: Papegaai: Ara kopen? Bied vanaf 325!
  • Theo van Hoytema (1863-1917)
TypeTekening / Aquarel

Mooie tekening van een papegaai (Ara) van Hoytema. Dieren waren een bekend thema van hem. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Afmetingen incl. lijst: H33,5 x b23 cm. Afmetingen voorstelling: H15,5 x B8,5 cm

Conditie: in goede staat.

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

ZZTEK

Dit item is verkocht voor 325,00
Starttijd:30-01-2018 om 09:10
Eindtijd:09-02-2018 om 21:10
JGR
09 feb. / 20:45
€ 325