Theo van Oorschot - Voorjaarsbloemen, olieverf op doek (mooi ingelijst)

Theo van Oorschot - Voorjaarsbloemen, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Theo van Oorschot - Voorjaarsbloemen, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Theo van Oorschot - Voorjaarsbloemen, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Theo van Oorschot - Voorjaarsbloemen, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Theo van Oorschot - Voorjaarsbloemen, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Theo van Oorschot - Voorjaarsbloemen, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2580 verkochte items
  • Theodorus van Oorschot (1910-1989)

Prachtig bloemstilleven van Theo van Oorschot.  Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder.  In mooie, originele lijst van kunsthandel Roelofs in Amsterdam.  Alles in uitstekende conditie.

Afmetingen: 85cm x 65cm (incl. lijst), 70cm x 50cm (doek)

Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.

Dit item is verkocht voor 275,00

Starttijd:30-09-2016 om 12:08
Eindtijd:14-10-2016 om 21:08

gaston1966
14 okt. / 08:56
€ 275