Theo Wolvecamp - Abstracte compositie, litho (mooi ingelijst)

Theo Wolvecamp - Abstracte compositie, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 320,00

Theo Wolvecamp - Abstracte compositie, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
Jaartal1987
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 46 cm (h x b)
Lijst56 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi, sober werk van Theo Wolvecamp.  Litho op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (‘87), een Épreuve d’Artiste exemplaar.  Professioneel, complementair ingelijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in uitstekende conditie.  Afkomstig uit de kunstcollectie van Arthur Andersen.

Afmetingen: 68cm x 56cm (incl. lijst), 46cm x 33cm (binnen passe-partout)

Dit item is verkocht voor 320,00

Starttijd:08-01-2019 om 23:07
Eindtijd:21-01-2019 om 20:05

Biedingen (7):

Barbara
21 jan. / 18:45
€ 320
eddyarickx
21 jan. / 18:45
€ 300
Barbara
21 jan. / 18:45
€ 290
eddyarickx
20 jan. / 23:03
€ 270
Errenst
20 jan. / 23:01
€ 250
eddyarickx
20 jan. / 23:01
€ 245
Errenst
20 jan. / 22:41
€ 225