Theo Wolvecamp - compositie 1989 met lijst - Verkocht

Theo Wolvecamp - compositie 1989 met lijst kopen? Bied vanaf 225!
Theo Wolvecamp - compositie 1989 met lijst kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - compositie 1989 met lijst kopen? Bied vanaf 225!
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 70 cm (h x b)
Lijst70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage48/150
Kleurrijk werk van CoBrA- kunstenaar Theo Wolvecamp met zilverkleurige nieuwe lijst en zuurvrij passe partout.Het werk is in goede conditie en kan zo worden opgehangen aan uw muur.U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of per koerier toegestuurd krijgen.

Dit item is verkocht voor 230,00
Starttijd:06-05-2019 om 09:14
Eindtijd:10-08-2019 om 09:08
hadeboer
09 aug. / 22:44
€ 230