Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd

Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Theodoor Heynes - Sepia Pen tekening: Haven IJmuiden - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
  • Theodoor Heynes (1920-1990)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1968
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpHavengezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen22 cm x 33.5 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sepia pentekening van Theodoor Heynes. Jaar: 1968. Titel: Haven IJmuiden. Afmetingen werk inclusief passe-partout: H50,5 x b40 cm. Afmetingen voorstelling: H22 x b33,5 cm. Het werk is, rechts onderaan met potlood, hand gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

In goede staat

Starttijd:21-04-2022 om 16:32
Eindtijd:01-05-2022 om 20:34
Openingsbod € 70
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland
VerzendingWereldwijd