Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller - vrouw in boerenkeuken - aquarel

Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller - vrouw in boerenkeuken - aquarel kopen? Bied vanaf 65!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 65,00

Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller - vrouw in boerenkeuken - aquarel kopen? Bied vanaf 65!Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller - vrouw in boerenkeuken - aquarel kopen? Bied vanaf 65!Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller - vrouw in boerenkeuken - aquarel kopen? Bied vanaf 65!Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller - vrouw in boerenkeuken - aquarel kopen? Bied vanaf 65!Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller - vrouw in boerenkeuken - aquarel kopen? Bied vanaf 65!Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller - vrouw in boerenkeuken - aquarel kopen? Bied vanaf 65!Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller - vrouw in boerenkeuken - aquarel kopen? Bied vanaf 65!Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller - vrouw in boerenkeuken - aquarel kopen? Bied vanaf 65!Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller - vrouw in boerenkeuken - aquarel kopen? Bied vanaf 65!Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller - vrouw in boerenkeuken - aquarel kopen? Bied vanaf 65!Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller - vrouw in boerenkeuken - aquarel kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1114 verkochte items
  • Theodora Elisabeth Wolterbeek Muller (1876-1945)
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 19 cm (h x b)
Lijst46 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • toegeschreven aan Wolterbeek Muller. De binnenkant achter vermeldt:  Mejuff. Wolterbeek Muller, 5 van Speijkstraat (Rotterdam)
  • aan de voorkant monogram PWM waar de P waarschijnlijk staat voor Pauline, zo was wellicht haar roepnaam, net zoals haar grootmoeder
  • achter passepartout (wat vlekkerig) en glas in de originele houten lijst met lichte schade

    in goede gebruikte staat

    Dit item is verkocht voor 65,00

    Starttijd:16-08-2019 om 20:42
    Eindtijd:25-08-2019 om 13:00

    AdrianusO
    21 aug. / 09:56
    € 65