Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 48 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
In goede gebruikte staat. Mooi schoon blad, enige oneffenheden aan de randen. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 1-12-2022 om 18:44 |
Eindtijd | 11-9-2023 om 22:40 |