Dit werk is een chine collé ets van de kunsthandel van P.J. Zürcher te Den Haag en geprint en gesigneerd door Henri Koetser. De afbeelding is van Theophile de Bock.
Théophile Emile Achille de Bock (Den Haag, 14 januari 1851 - Haarlem, 22 november 1904) was een Nederlands kunstschilder behorend bij de Haagse School.
De Bock was aanvankelijk ambtenaar bij de Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij. Hij ontving zijn schildersopleiding van Jan Willem van Borselen en van Jan Hendrik Weissenbruch. De kunstschilder Jacob Maris was het grote voorbeeld voor De Bock. Tussen 1878 en 1880 was hij aangesloten bij de School van Barbizon, waarvan ook invloeden in zijn werk terug zijn te vinden. In 1881 werkte hij mee aan het Panorama Mesdag van Hendrik Willem Mesdag. Hij schilderde daarin de lucht en de duinen. Als alternatief voor Pulchri Studio werd in 1891 op initiatief van de Bock de Haagsche Kunstkring opgericht. In 1902 was de Bock een van de oprichters van Pictura Veluvensis in Renkum. Hij was ook lid van de kunstenaarsvereniging Sint Lucas in Amsterdam. Théophile de Bock overleed op 53-jarige leeftijd.
De Bock richtte zich vooral op het Nederlandse landschap, zoals de hunebedden in Drenthe. Zijn landschappen zijn vaak zwaar en somber.
Henri Koetser leefde van 1878 tot 1952. Hij woonde en werkte o.a. in Maastricht en Amsterdam tot 1900, Emmen, Londen, Blaricum, Laren, Barneveld en Hilversum. Hij was een leerling van de Rijksacademie van Amsterdam o.l.v. August Alleb en C.L. Dake. Van beroep was hij kunsthandelaar en tevens kunstschilder van interieurs, met figuren en landschappen. Grote bekendheid kreeg hij door zijn etsen naar schilderijen van o.a. Jacob Maris.
P.J. Zürcher was actief te Den Haag van 1904 tot 1910 aan de Noordeinde 33 (voorheen de gallery van Frans Buffa & Zonen).
Chine-collé of chine collé is een printtechniek waarbij de afbeelding wordt overgebracht op een oppervlak dat tijdens het drukproces op een zwaardere drager wordt geplakt.