Kenmerkende ets van deze Haagse School kunstenaar. De ets is niet gedateerd. Genummerd in potlood linksonder: No. 24. Zit in oorspronkelijke aantrekkelijk lijstje. Helaas aan de bovenkant beschadigd.
Referentie: Catalogus "Onze grafiek van 1870- 1940", Museum Boymans, Rotterdam No. 34.
Goed
Ets is weliswaar vergeeld, maar in goede conditie. Heeft altijd in de lijst gezeten. De lijst zelf is beschadigd aan de bovenkant. Zie foto.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Friesland. dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in amsterdam of stavoren, friesland. parkeren voor de deur. transport by courier outside europe is not possible, Nederland
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Friesland. Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam of Stavoren, Friesland. Parkeren voor de deur. Transport by courier outside Europe is not possible, Nederland
Starttijd
6-5-2021 om 21:08
Eindtijd
26-7-2021 om 22:48