Theophile de Bock - ets Landschap - Verkocht

Theophile de Bock - ets Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Prenten voor 1900

Theophile de Bock - ets Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theophile de Bock - ets Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theophile de Bock - ets Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theophile de Bock - ets Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theophile de Bock - ets Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theophile de Bock - ets Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theophile de Bock - ets Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theophile de Bock - ets Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theophile de Bock - ets Landschap kopen? Bied vanaf 50!Theophile de Bock - ets Landschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Theophile de Bock (1851-1904)
Type kunstwerkPrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst30 x 36 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Kenmerkende ets van deze Haagse School kunstenaar.
De ets is niet gedateerd.
Genummerd in potlood linksonder: No. 24.
Zit in oorspronkelijke aantrekkelijk lijstje. Helaas aan de bovenkant beschadigd.

Referentie: Catalogus "Onze grafiek van 1870- 1940", Museum Boymans, Rotterdam No. 34.

Ets is weliswaar vergeeld, maar in goede conditie. Heeft altijd in de lijst gezeten. De lijst zelf is beschadigd aan de bovenkant. Zie foto.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Friesland. dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in amsterdam of stavoren, friesland. parkeren voor de deur. transport by courier outside europe is not possible, Nederland
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50

ObjectlocatieFriesland. Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam of Stavoren, Friesland. Parkeren voor de deur. Transport by courier outside Europe is not possible,  Nederland
Starttijd6-5-2021 om 21:08
Eindtijd26-7-2021 om 22:48