Theophile de Bock

Theophile de Bock kopen? Bied vanaf 30!

Theophile de Bock

Verkoopprijs: € 35,00

Theophile de Bock kopen? Bied vanaf 30!Theophile de Bock kopen? Bied vanaf 30!Theophile de Bock kopen? Bied vanaf 30!Theophile de Bock kopen? Bied vanaf 30!Theophile de Bock kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  zioni
FA. (9)

132 verkochte items
  • Theophile de Bock (1851-1904)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Theophile de Bock.

Voorstelling van een boerderij in een waterlandschap.

Gelijst, zichtmaat 11x18,5, lijstmaat 23 x 31 cm

Gesigneerd in de plaat r.o. 'Th de Bock'

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:20-06-2015 om 19:39
Eindtijd:25-06-2015 om 19:39

Biedingen (2):

Cato
25 jun. / 19:33
€ 35
WPG
21 jun. / 12:06
€ 30