Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Zeer fraaie houtsnede op VERGE papier van de bekende Duitse kunstenaar Thilo Maatsch.
Afmeting blad 43 x 30 cm in zeer goede staat.
Dit is een Handgesigneerde nadruk uit 1973 van de originele druk uit de 20er jaren van de vorige eeuw.
De houtsnede is uitgebracht in een oplage van 100ex.
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling.nl biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Thilo Maatsch (1900-1983) fa. (23)Alle items van deze kunstenaar (12)Grafiek na 1900Favoriet fa. (3)Geplaatst door kleurrijkekunstfriesland fa. (28)Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sneek, Nederland | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | SNEEK, Nederland |
Starttijd | 31-12-2020 om 14:43 |
Eindtijd | 11-1-2021 om 20:17 |