Thom de Jong - Ets: Autumn branche - - Verkocht

Thom de Jong - Ets: Autumn branche -  kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Thom de Jong - Ets: Autumn branche -  kopen? Bied vanaf 50!Thom de Jong - Ets: Autumn branche -  kopen? Bied vanaf 50!Thom de Jong - Ets: Autumn branche -  kopen? Bied vanaf 50!Thom de Jong - Ets: Autumn branche -  kopen? Bied vanaf 50!Thom de Jong - Ets: Autumn branche -  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Thom de Jong (1940-1989)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Thom de Jong. Titel: Autumn branch. Nummer: Artist proof. Afmetingen blad: H72 x b53 cm; Afmetingen voorstelling: H61,5 x b42,5 cm; Gesigneerd, rechtsonder, door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO.

Conditie: in goede staat.​ Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op.

ZZETS

Thom de Jong (1940-1989)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:21-09-2017 om 18:20
Eindtijd:25-09-2017 om 20:20
hugues
25 sep. / 18:59
€ 50