Thom Gerrard - Ets: "jongen met bromfiets" - 1962

Thom Gerrard - Ets: "jongen met bromfiets" - 1962 kopen? Bied vanaf 49!
Thom Gerrard - Ets: "jongen met bromfiets" - 1962 kopen? Bied vanaf 49!Thom Gerrard - Ets: "jongen met bromfiets" - 1962 kopen? Bied vanaf 49!Thom Gerrard - Ets: "jongen met bromfiets" - 1962 kopen? Bied vanaf 49!Thom Gerrard - Ets: "jongen met bromfiets" - 1962 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Thom Gerrard (1942-1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1962
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Thom Gerrard. Titel: "jongen met bromfiets". Jaar: 1962. Oplage: 38/50, eigen druk. Afmetingen blad: H29x b45cm. Afmetingen voorstelling: H19.5 x b42cm. Het werk is links onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gegarandeerd.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

 Tom Gerrard is een Australische schilder wiens werken zich richten op het leven in de voorsteden. Zijn stijl ontwikkelde zich door zijn productieve internationale output op straat, en hij gebruikt hedendaagse technieken zoals spuitverf en airbrush. De werken van Gerrard comprimeren de ruimte door middel van gedurfde, afgeplatte kleurenschema's, waarbij hij gebruik maakt van een kenmerkende zwarte omtreklijn die zijn grafische vormen omlijst. De hoofden die in het werk van Gerrard verschijnen, volgen de lijn van graffiti-personages, opnieuw bedacht door de multiculturele lens van Gerrards jeugd in de westelijke buitenwijken van Melbourne. Observatie is de sleutel tot Gerrards praktijk; de architectonische elementen en huiselijke objecten zijn rechtstreeks ontleend aan zijn omgeving, zowel thuis als door te reizen. Gerrard heeft geëxposeerd in Los Angeles, Barcelona en Tokyo, en zijn werken zijn aangekocht door de National Gallery of Australia en de National Gallery of Victoria. Hij is een actieve internationale muralist die opdrachten kreeg in Londen, Berlijn, Quito en Rio de Janeiro.
Dit item valt onder de margeregeling

Het blad is in werkelijk iets geliger, dit komt niet helemaal goed over op de foto.

Thom Gerrard (1942-1965)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (28)

870 verkochte items
45 cm
29 cm
Starttijd:26-07-2022 om 10:21
Eindtijd:04-08-2022 om 19:04
Openingsbod€ 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa