Thomas Heesakkers - Delfts blauw

Thomas Heesakkers - Delfts blauw kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  KunsthandelvanAntwerpen

Lid sinds 2017
14 verkochte items
  • Thomas Heesakkers (1946)
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 60 cm (h x b)
Lijst34 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een modern Stilleven op paneel van Thomas Heesakkers.
Het paneel is aan de achterkant opgehoogd en in een moderne baklijst gezet.
Delfts Blauwe schaal met zojuist geplukt fruit.

Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:04-04-2020 om 11:36
Eindtijd:11-04-2020 om 21:26

Biedingen (11):

noortje
11 apr. / 21:21
€ 225
Arrt
11 apr. / 21:21
€ 210
noortje
11 apr. / 21:20
€ 197
Arrt
11 apr. / 21:20
€ 187
noortje
11 apr. / 21:18
€ 177
Arrt
11 apr. / 21:18
€ 167
noortje
11 apr. / 21:15
€ 156
Arrt
11 apr. / 21:15
€ 146
Arrt
11 apr. / 21:15
€ 145
Miljuschka
11 apr. / 21:05
€ 135
HollandArt
6 apr. / 19:22
€ 125