Thomas Heesakkers - Jam en stroop maken

Thomas Heesakkers - Jam en stroop maken kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  KunsthandelvanAntwerpen

Lid sinds 2017
14 verkochte items
  • Thomas Heesakkers (1946)
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 60 cm (h x b)
Lijst34 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een modern Stilleven op paneel van Thomas Heesakkers.
Het paneel is aan de achterkant opgehoogd en in een moderne baklijst gezet.
Jam maken op de ouderwetse manier.
Vers fruit geplukt en lekker aan de slag.

Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:04-04-2020 om 11:41
Eindtijd:11-04-2020 om 21:29

Biedingen (11):

noortje
11 apr. / 21:22
€ 250
Arrt
11 apr. / 21:21
€ 230
noortje
11 apr. / 21:19
€ 210
Arrt
11 apr. / 21:19
€ 201
noortje
11 apr. / 21:18
€ 176
Arrt
11 apr. / 21:18
€ 166
Arrt
11 apr. / 21:16
€ 155
Miljuschka
11 apr. / 21:05
€ 145
Arrt
11 apr. / 21:05
€ 136
Arrt
11 apr. / 12:41
€ 135
HollandArt
6 apr. / 19:22
€ 125