Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2001 |
Techniek | C-Print |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50.2 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hessen, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 12-2-2023 om 11:18 |
Eindtijd | 25-2-2023 om 15:00 |
Objectlocatie | Hessen, Duitsland |