Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Thomas van der Linden
titel: Coo Coo Cupido
formaat: 60x70 cm
techniek: lino 7/15
Het werk is in goede staat. Het werk is gesigneerd. Het werk is niet ingelijst.
Dit werk kan worden afgehaald (zonder verdere kosten)
Verzendkosten op aanvraag. Gebruik de button 'Vraag de verkoper'
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland |
Objectlocatie | 's-Hertogenbosch, Nederland |
Starttijd | 14-12-2016 om 15:30 |
Eindtijd | 21-12-2016 om 15:30 |