Thomas van Wissen - Boslandschap - Verkocht

Thomas van Wissen - Boslandschap kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Thomas van Wissen - Boslandschap kopen? Bied vanaf 1!Thomas van Wissen - Boslandschap kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  janetow

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Thomas van Wissen (1866-1954)
Periode1800 t/m 1899
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 78.5 cm (h x b)
Lijst86 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
prachtig boslandschap met dieptewerking.
Vanuit een kikvorsperspectief wordt het oog via een watertje op de voorgrond naar het lichtste punt midden achter op 3/4 hoogte in het doek getrokken. De bomen zijn ook prachtig weergegeven.
ConditieRedelijk

Beetje craquele

Thomas van Wissen (1866-1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  janetow

Lid sinds 2020
1 verkochte items
107 cm
86 cm
78.5 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-07-2020 om 15:06
Eindtijd:12-07-2020 om 16:30
Biedingen (8)
Pisti5
10 jul. / 16:05
€ 30
nelleke1958
10 jul. / 16:05
€ 25
Pisti5
09 jul. / 23:23
€ 20
nelleke1958
09 jul. / 23:23
€ 15
Pisti5
09 jul. / 23:23
€ 10
nelleke1958
09 jul. / 23:20
€ 5
Pisti5
09 jul. / 23:20
€ 3
nelleke1958
09 jul. / 17:09
€ 1