Tijmen Moll - Portret van een visser

Tijmen Moll - Portret van een visser kopen? Bied vanaf 50!
Tijmen Moll - Portret van een visser kopen? Bied vanaf 50!Tijmen Moll - Portret van een visser kopen? Bied vanaf 50!Tijmen Moll - Portret van een visser kopen? Bied vanaf 50!Tijmen Moll - Portret van een visser kopen? Bied vanaf 50!Tijmen Moll - Portret van een visser kopen? Bied vanaf 50!Tijmen Moll - Portret van een visser kopen? Bied vanaf 50!
  • Tijmen Moll (1890-1975)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1926
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 27 cm (h x b)
Lijst46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige tekening van een visser.

Gesigneerd: Tijmen Moll
Jaar: 1926

Tijmen Moll (1890-1975) was etser, schilder en tekenaar. Hij schilderde met name landschappen, vissers en stillevens.
Kunstwerken van Moll zijn o.a. in het bezit van Het Rijksmuseum, het Zuiderzeemuseum te Enkhuizen en het raadhuis van Huizen.

Afmetingen:
46 x 37 cm (lijst)
36 x 27 cm (tekening)

Het geheel is in uitstekende staat.

Ophalen of verzenden
Bij verzending gaat het werk goed verpakt en aangetekend met de post mee.

Tijmen Moll (1890-1975)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Jansonius
FA. (1)

66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
37 cm
46 cm
27 cm
36 cm
Starttijd:22-06-2022 om 23:47
Eindtijd:03-07-2022 om 19:14
Openingsbod € 50
ObjectlocatieHeemstede,  Nederland
VerzendingWereldwijd