Een mooi geschilderd bloementafereel van Tilly Moes. Vlot en trefzeker geschilderd zoals we dat van haar kennen. Gesigneerd rechtsonder. In brede vergulde lijst.
Goed
In goede staat gezien de leeftijd.
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 20,00
€ 22,00
Europese Unie
€ 25,00