Tilly Wils, olieverf op karton, Appels

Tilly Wils, olieverf op karton, Appels kopen? Bied vanaf 170!
Tilly Wils, olieverf op karton, Appels kopen? Bied vanaf 170!Tilly Wils, olieverf op karton, Appels kopen? Bied vanaf 170!Tilly Wils, olieverf op karton, Appels kopen? Bied vanaf 170!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  erievanderbol

5 verkochte items
  • Ongespecificeerd

Schilderij uit 1987 in een passe partout in blauw overgeschilderde* aluminium lijst. Afmeting lijst: 66 x 51 cm, afmeting (zichtbaar) schilderij: 47 x 32,5 cm. Gesigneerd linksonder.

De kwaliteit van het schilderij is uitstekend. Afkomstig uit nalatenschap.

Ophalen of verzenden; kosten koper.

* blauwe verf is beschadigd

Ongespecificeerd

Geplaatst door  erievanderbol

5 verkochte items
Starttijd:20-10-2014 om 15:18
Eindtijd:03-11-2014 om 14:18
Openingsbod€ 170
ObjectlocatieNederland