TIMMERMAN S SCHUUR door JH FRESE - Verkocht

TIMMERMAN S SCHUUR door JH FRESE kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

TIMMERMAN S SCHUUR door JH FRESE kopen? Bied vanaf 1!TIMMERMAN S SCHUUR door JH FRESE kopen? Bied vanaf 1!TIMMERMAN S SCHUUR door JH FRESE kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Job Frese (1914-1986)
TypeTekening / Aquarel

JH FRESE

TIMMERMANS SCHUUR

TEKENING IN DE MAAT 38 X 53 CM

gesigneerd onder JH FRESE

IN EEN OUDE LIJST MET GLAS in de maat 40 x 55

lijst is overgeschilderd

tekening is in goede staat

kleine meesters hebben grote toekomst

Job Frese (1914-1986)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:15-06-2015 om 19:44
Eindtijd:28-06-2015 om 19:44
Biedingen (4)
ruud49
24 jun. / 22:12
€ 7
martins
24 jun. / 22:11
€ 5
ruud49
24 jun. / 22:11
€ 3
martins
23 jun. / 00:03
€ 1