Tine van Diepen-Alderliefste - in baklijst - stilleven op doek - 23374

Tine van Diepen-Alderliefste - in baklijst - stilleven op doek - 23374 kopen? Bied vanaf 175!
Tine van Diepen-Alderliefste - in baklijst - stilleven op doek - 23374 kopen? Bied vanaf 175!Tine van Diepen-Alderliefste - in baklijst - stilleven op doek - 23374 kopen? Bied vanaf 175!Tine van Diepen-Alderliefste - in baklijst - stilleven op doek - 23374 kopen? Bied vanaf 175!Tine van Diepen-Alderliefste - in baklijst - stilleven op doek - 23374 kopen? Bied vanaf 175!
  • Tine van Diepen-Alderliefste (1931)
Jaartal2004
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst44 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lijst heeft wat gebruikssporen. Klein veegje op doek.
De 2de Kans Kunst van Zaansgroen wordt verzonden met risico voor de koper. Afhalen in de galerie in Zaandam geniet de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort tot de mogelijkheden. 2de Kans Kunst valt onder de ‘Bijzondere regeling kunst’ en valt onder het 0% btw tarief. Voor koerierskosten geldt: Afstand tussen Zaandam en uw bestemming berekend via Googlemaps met een minimum van €50 . Transportkosten worden met 21% btw belast.

Klein veegje op het doek. Lijst heeft gebruikkssporen.

Tine van Diepen-Alderliefste (1931)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (25)

Lid sinds 2017
615 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
54 cm
44 cm
50 cm
40 cm
Starttijd:11-01-2023 om 14:21
Eindtijd:25-01-2023 om 21:22
Openingsbod € 175
ObjectlocatieZaandam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa