Tineke Goedhart-Kraanen - Prachtige gesigneerde aquarel - Koppelpoort Amersfoort.

Tineke Goedhart-Kraanen - Prachtige gesigneerde aquarel - Koppelpoort Amersfoort. kopen? Bied vanaf 20!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Tineke Goedhart-Kraanen - Prachtige gesigneerde aquarel - Koppelpoort Amersfoort. kopen? Bied vanaf 20!Tineke Goedhart-Kraanen - Prachtige gesigneerde aquarel - Koppelpoort Amersfoort. kopen? Bied vanaf 20!Tineke Goedhart-Kraanen - Prachtige gesigneerde aquarel - Koppelpoort Amersfoort. kopen? Bied vanaf 20!Tineke Goedhart-Kraanen - Prachtige gesigneerde aquarel - Koppelpoort Amersfoort. kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

756 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Tineke Goedhart-Kraanen
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1981
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een schitterende aquarel in mooie lijst met glas en passe-partout.

Het geheel verkeert in zeer mooie staat.

Tineke Goedhart-Kraanen

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  tien
FA. (16)

756 verkochte items
60 cm
50 cm
44 cm
35 cm

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-05-2020 om 16:36
Eindtijd:30-05-2020 om 19:40

Marie1
30 mei / 16:49
€ 20