Tini van Doornik: Pastelkrijt op papier, Stadsrand - Verkocht

Tini van Doornik: Pastelkrijt op papier, Stadsrand kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Tini van Doornik: Pastelkrijt op papier, Stadsrand kopen? Bied vanaf 60!Tini van Doornik: Pastelkrijt op papier, Stadsrand kopen? Bied vanaf 60!Tini van Doornik: Pastelkrijt op papier, Stadsrand kopen? Bied vanaf 60!Tini van Doornik: Pastelkrijt op papier, Stadsrand kopen? Bied vanaf 60!Tini van Doornik: Pastelkrijt op papier, Stadsrand kopen? Bied vanaf 60!Tini van Doornik: Pastelkrijt op papier, Stadsrand kopen? Bied vanaf 60!Tini van Doornik: Pastelkrijt op papier, Stadsrand kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Martha
FA. (6)

200 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Tini van Doornik (1906-1980)
TypeTekening / Aquarel

Titel: Stadsrand

Gesigneerd: linksonder

Jaartal: ca. 1971

Afmetingen werk: 55/75 cm

Afmetingen geheel: 58/78 cm

Ingelijst: ja

Materiaal: Pastelkrijt op papier

Conditie: Werk is in goede staat.

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:21-01-2018 om 20:42
Eindtijd:04-11-2018 om 13:52
ikunst
04 nov. / 11:52
€ 60