Niet of onleesbaar gesigneerd - Titel onbekend - Verkocht

Titel onbekend kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Titel onbekend kopen? Bied vanaf 30!Titel onbekend kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie, in uitstekende staat verkerende zeefdruk. Krachtige kleuren.

Handgesigneerd.

Ingelijste maten: 105 x 75 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:03-05-2017 om 15:09
Eindtijd:17-05-2017 om 15:09
Robschrok
17 mei / 14:34
€ 30