FA. (2)

Titia Heukers - Huizen aan een gracht - Ets

Titia Heukers - Huizen aan een gracht - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Titia Heukers - Huizen aan een gracht - Ets kopen? Bied vanaf 25!Titia Heukers - Huizen aan een gracht - Ets kopen? Bied vanaf 25!Titia Heukers - Huizen aan een gracht - Ets kopen? Bied vanaf 25!Titia Heukers - Huizen aan een gracht - Ets kopen? Bied vanaf 25!Titia Heukers - Huizen aan een gracht - Ets kopen? Bied vanaf 25!Titia Heukers - Huizen aan een gracht - Ets kopen? Bied vanaf 25!Titia Heukers - Huizen aan een gracht - Ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Titia Heukers (1868-1941)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
AMS 17
Titia Heukers (1868-1941)
Huizen aan een gracht
Ets
40 x 32 cm
Passepartout heeft onderaan waterschade. Werk zelf linksonder een beschadiging

ConditieRedelijk

Titia Heukers (1868-1941)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
32 cm
40 cm
32 cm
40 cm
Starttijd:15-03-2022 om 21:08
Eindtijd:20-03-2022 om 22:05
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland