FA. (2)

Titus Nolte - Titus Nolte. -BOB DYLAN- Uitklapbare gesigneerde Litho. 2000. Zeer Zeldzaam!!

Titus Nolte - Titus Nolte. -BOB DYLAN- Uitklapbare gesigneerde Litho. 2000. Zeer Zeldzaam!! kopen? Bied vanaf 129!
Titus Nolte - Titus Nolte. -BOB DYLAN- Uitklapbare gesigneerde Litho. 2000. Zeer Zeldzaam!! kopen? Bied vanaf 129!Titus Nolte - Titus Nolte. -BOB DYLAN- Uitklapbare gesigneerde Litho. 2000. Zeer Zeldzaam!! kopen? Bied vanaf 129!Titus Nolte - Titus Nolte. -BOB DYLAN- Uitklapbare gesigneerde Litho. 2000. Zeer Zeldzaam!! kopen? Bied vanaf 129!Titus Nolte - Titus Nolte. -BOB DYLAN- Uitklapbare gesigneerde Litho. 2000. Zeer Zeldzaam!! kopen? Bied vanaf 129!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Titus Nolte (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Titus Nolte. --BOB DYLAN--

Materiaal: Prachtige litho op dik papier.- Collectors item voor de Dylan-fan!

Litho uit 2000, Bob Dylan (winnaar van de Nobelprijs voor de Literatuur 2016)

Uitklapbaar.

Signatuur: Handgesigneerd en gedateerd met potlood.

Gebaseerd op een foto van Ken Regan uit 1975. (zie foto)

Totale afmetingen: 122,5 cm. x 40 cm. ( Uitgeklapt )

Jaar: 2000.

In muziekcentrum Vredenburg in Utrecht hangt een emaillen plaat met deze afbeelding. ( Zie foto ).

Conditie: In prima staat. Het papier heeft een heel lichte verkleuring.

Verzending: Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL)  Naar België  € 20,-

Uitsluitend  verzending. Het item wordt plat en goed verpakt verzonden.

Div.

Titus Nolte (1955)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Starttijd:07-06-2018 om 04:22
Eindtijd:15-06-2018 om 21:38
Openingsbod€ 129
Objectlocatievoorschoten, Nederland