• itemOptions.static.value.popular
  • itemOptions.static.value.endstoday
  • itemOptions.static.value.first
  • itemOptions.static.value.euro1
  • itemOptions.static.value.startstoday
  • itemOptions.static.value.last
  • itemOptions.static.value.aftersale
language.switch.language.de

Titus Nolte: Zeefdruk, Zonder titel (bruin) - Ingelijst

Titus Nolte: Zeefdruk, Zonder titel (bruin) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

itemDetailPage.itemSold itemDetailPage.itemSoldShowItem

itemOptions.type.value.print

itemDetailPage.itemSoldPrice

item.sellSimilarItem

itemDetailPage.soldPage.relatedItems.otherItems

Daniel Humair - Litho - abstract kopen? Bied vanaf 45!

Daniel Humair - Litho - abstract

itemOptions.type.value.print

  • itemInfo.openingBid € 45
Martin van Waning - ets kopen? Bied vanaf 55!

Martin van Waning - ets

itemOptions.type.value.print

  • itemInfo.openingBid € 55
Wim Motz - Litho kopen? Bied vanaf 55!

Wim Motz - Litho

itemOptions.type.value.print

  • itemInfo.openingBid € 55
Titus Nolte: Zeefdruk, Zonder titel (bruin) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Titus Nolte: Zeefdruk, Zonder titel (bruin) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
item.sellSimilarItem

dashboard.common.seller

seller.itemAddedBy  Veilingmeester
FA. (275)

seller.memberSince 2010
37066 seller.soldItems
seller.allItemsLink (283)
  • Titus Nolte (1955)
itemOptions.type.labelitemOptions.type.value.print
itemOptions.period.labelitemOptions.period.value.1945
itemOptions.signed.labelitemOptions.signed.value.signed

Titel: Zonder titel (bruin)
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 73 cm x 83 cm
Oplage: 15/55
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in zwarte houten lijst (beschadigd)
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat

Administratieve code:

QQRW

itemDetailPage.tab.shipping

itemDetailPage.tab.guaranty

itemOptions.warranty.labelitemOptions.warranty.value.complies

Titus Nolte (1955)

artist.all_items_art(2) seller.itemAddedBy  Veilingmeester
FA. (275)

seller.memberSince 2010
37066 seller.soldItems
seller.allItemsLink (283)

itemDetailPage.itemSoldFor

itemDetailPage.auction.info

itemDetailPage.auction.startDate:31-10-2017 datetime.at 15:20
itemDetailPage.auction.endDate:05-11-2017 datetime.at 15:20

itemDetailPage.bidHistory

ebevdmolen
31 okt. / 20:59
€ 1
register.slideIn.header
register.slideIn.text