Titus Nolte - zonder titel

Titus Nolte - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Titus Nolte - zonder titel

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Titus Nolte - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Titus Nolte - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
  • Titus Nolte (1955)
Jaartal2002
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage55 exemplaren

Verstilde zeefdruk van Nolte nieuw uit het pak!
Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorcum of na aankoop ophalen. het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.U kunt u werk ook gratis laten opslaan in onze speciale opslagruimte om op een later tijdstip op te kunnen halen. ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Titus Nolte (1955)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
79 cm
70 cm

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-06-2020 om 13:40
Eindtijd:30-07-2020 om 08:37

HSdeVries
29 jul. / 23:07
€ 40