Titus Rudolphy - Zeefdruk - 1988

Titus Rudolphy - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 25!
Titus Rudolphy - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 25!Titus Rudolphy - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 25!Titus Rudolphy - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 25!Titus Rudolphy - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (17)

414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (240)
  • Titus Rudolphy
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage82/100
Zeefdruk van Titus Rudolphy uit 1988. Nummer: 82/100. Afmetingen blad: H49 x b41cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b29. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In zeer goede staat

Titus Rudolphy

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (17)

414 verkochte items
41 cm
49 cm

Starttijd:15-07-2021 om 09:09
Eindtijd:21-07-2021 om 22:25
Openingsbod€ 25
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd