Titus Rudolphy, zeefdruk, handgesigneerd en genummerd, 2000

Titus Rudolphy, zeefdruk, handgesigneerd en genummerd, 2000 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Titus Rudolphy, zeefdruk, handgesigneerd en genummerd, 2000 kopen? Bied vanaf 1!Titus Rudolphy, zeefdruk, handgesigneerd en genummerd, 2000 kopen? Bied vanaf 1!Titus Rudolphy, zeefdruk, handgesigneerd en genummerd, 2000 kopen? Bied vanaf 1!Titus Rudolphy, zeefdruk, handgesigneerd en genummerd, 2000 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
Alle items van deze verkoper (184)
  • Titus Rudolphy
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Titus Rudolphy

Techniek: zeefdruk

Nummer: 3/10

Jaar: 2000

Gesigneerd: Handgesigneerd rechts onder

Afmetingen totaal blad: 16 x 27 cm

Ingelijst: Nee.

Kijk ook eens naar mijn andere advertenties!!!

Conditie:

In goede staat.

Verzendkosten:
De verzend-, handlings- en verpakkingskosten binnen Nederland zijn 10 euro.  De kosten voor België zijn 15 euro.

Afhalen kan in Naaldwijk, op afspraak, zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:19-01-2015 om 13:20
Eindtijd:01-02-2015 om 13:20