Kunstenaar: Tjebbe Beekman Techniek: Litho Oplage: 34/250 Signatuur: Handgesigneerd met potlood In goede staat verkerend en mooi ingelijst
Zeer Goed
Geen zichtbare beschadigingen
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heiloo, Nederland
Tot 2 kg.
€ 9,95