Tjeerd Bottema - kleurenets - Het Begijnenhofje van Kortrijk - Verkocht

Tjeerd Bottema - kleurenets - Het Begijnenhofje van Kortrijk kopen? Bied vanaf 140!

Verkoopprijs: € 140,00

Tjeerd Bottema - kleurenets - Het Begijnenhofje van Kortrijk kopen? Bied vanaf 140!Tjeerd Bottema - kleurenets - Het Begijnenhofje van Kortrijk kopen? Bied vanaf 140!Tjeerd Bottema - kleurenets - Het Begijnenhofje van Kortrijk kopen? Bied vanaf 140!Tjeerd Bottema - kleurenets - Het Begijnenhofje van Kortrijk kopen? Bied vanaf 140!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Tjeerd Bottema (1884-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 33 x 23 cm. Lijstmaat 52,5 x 41,5 cm. Nieuw ingelijst met zuurvrij karton.

Tjeerd Bottema is geboren te Langezwaag in 1884 en overleden te Katwijk in 1978.

Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:07-09-2016 om 20:53
Eindtijd:12-09-2016 om 20:53
demarne2025
12 sep. / 20:09
€ 140