Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30/190 |
Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood en 30/190. Papiermaat 50 x 65 cm (hxb). Linksonder heeft de zeefdruk aan de rand een zeer lichte vouw verder goed. De zeefdruk is nooit ingelijst geweest.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Linksonder heeft de zeefdruk aan de rand een zeer lichte vouw verder goed. De zeefdruk is nooit ingelijst geweest. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 28-11-2019 om 22:23 |
Eindtijd | 1-9-2021 om 11:42 |