Tjeng Sit Oey - Gesigneerde kleuren zeefdruk

Tjeng Sit Oey - Gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Tjeng Sit Oey - Gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Tjeng Sit Oey - Gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Tjeng Sit Oey - Gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Fojo
FA. (7)

112 verkochte items
  • Tjeng Sit Oey (1917-1987)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage172/190
Gesigneerde kleuren zeefdruk van de kunstenaar Tjeng Sit Oey (1917-1987)

Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood en 172/190. Papiermaat 50 x 65 cm (hxb). De zeefdruk is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest.

De zeefdruk is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest.

Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-11-2019 om 22:27
Eindtijd:30-05-2020 om 12:25

Dera1960
29 mei / 23:17
€ 55