Tjikkie Kreuger - Priesteres - Verkocht

Tjikkie Kreuger - Priesteres kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 376,00

Tjikkie Kreuger - Priesteres kopen? Bied vanaf 375!Tjikkie Kreuger - Priesteres kopen? Bied vanaf 375!Tjikkie Kreuger - Priesteres kopen? Bied vanaf 375!Tjikkie Kreuger - Priesteres kopen? Bied vanaf 375!Tjikkie Kreuger - Priesteres kopen? Bied vanaf 375!Tjikkie Kreuger - Priesteres kopen? Bied vanaf 375!Tjikkie Kreuger - Priesteres kopen? Bied vanaf 375!Tjikkie Kreuger - Priesteres kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

256 verkochte items
  • Tjikkie Kreuger (1941-2017)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen24 cm x 5 cm x 4 cm (h x b x d)
Gewicht1100 gram
GesigneerdHandgesigneerd

Tjikkie Kreuger 1941-2017

Zeer fraai bronzen beeldje met goudkleurige (gouden ??) accenten van priesteres . Het is beeld is gesigneerd  T K 1994 , is 24,5 cm. hoog incl sokkel en weegt ca.  1.1 kg. De sokkel is h 2,5 x b 5 x 4 d.  Het beeld is in een mooie conditie.

Code: ZZBEE

Tjikkie Kreuger (1941-2017)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

256 verkochte items
5
24
4
Dit item is verkocht voor 376,00
Starttijd:15-07-2018 om 19:43
Eindtijd:24-07-2018 om 08:57
Spica1959
23 jul. / 22:27
€ 376