Tjowke - Hout, Gestoken masker - Verkocht

Tjowke - Hout, Gestoken masker kopen? Bied vanaf 1!
Tjowke - Hout, Gestoken masker kopen? Bied vanaf 1!Tjowke - Hout, Gestoken masker kopen? Bied vanaf 1!Tjowke - Hout, Gestoken masker kopen? Bied vanaf 1!Tjowke - Hout, Gestoken masker kopen? Bied vanaf 1!Tjowke - Hout, Gestoken masker kopen? Bied vanaf 1!Tjowke - Hout, Gestoken masker kopen? Bied vanaf 1!
  • Tjowke
TypeBeeld / Object
TechniekHout
Afmetingen35 cm x 16 cm x 11 cm (h x b x d)
Gewicht478 gram
GesigneerdOngesigneerd

Houten gestoken Tjowke (stam) masker met spleetogen en open mond, versierd met tatoeages.

Afmetingen masker zonder standaard: 23 x 16 x 10 cm.

Herkomst: Angola.

Taxatiewaarde: € 300 - € 400.

Tjowke

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (324)

Lid sinds 2010
45491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (668)
16
35
11
Dit item is verkocht voor 127,65 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-01-2020 om 16:47
Eindtijd:20-01-2020 om 19:55
Biedingen (16)
bora
20 jan. / 19:44
€ 111
JJB
20 jan. / 19:44
€ 110
JJB
20 jan. / 19:44
€ 101
bora
20 jan. / 19:44
€ 91
JJB
19 jan. / 21:22
€ 81
bora
19 jan. / 21:22
€ 71
bora
16 jan. / 18:23
€ 60
JJB
16 jan. / 18:23
€ 50
bora
16 jan. / 18:23
€ 50
JJB
16 jan. / 18:23
€ 45
bora
16 jan. / 18:23
€ 40
JJB
13 jan. / 19:41
€ 35
bora
12 jan. / 19:20
€ 30
ebevdmolen
12 jan. / 19:20
€ 25
bora
12 jan. / 16:53
€ 3
corenthea
10 jan. / 20:55
€ 1