Niet of onleesbaar gesigneerd - Toeg.aan Nicolaas van der Waay, Tegen Kerstmis, Ets - Verkocht

Toeg.aan Nicolaas van der Waay, Tegen Kerstmis, Ets kopen? Bied vanaf 1!
Toeg.aan Nicolaas van der Waay, Tegen Kerstmis, Ets kopen? Bied vanaf 1!Toeg.aan Nicolaas van der Waay, Tegen Kerstmis, Ets kopen? Bied vanaf 1!Toeg.aan Nicolaas van der Waay, Tegen Kerstmis, Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door onbekende kunstenaar, toegeschreven aan Nicolaas van der Waay.

Voorstelling van een jongen met een mand en kerstverlichting.

Losbladig, beeldmaat 40x23, bladmaat 69x51

Niet gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (60)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54 )

3291 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:08-12-2015 om 11:39
Eindtijd:15-12-2015 om 13:39
Biedingen (10)
KunstkamerZandvoort
15 dec. / 12:06
€ 20
21410
15 dec. / 12:06
€ 20
KunstkamerZandvoort
15 dec. / 11:01
€ 14
woldzicht
15 dec. / 07:09
€ 12
21410
15 dec. / 07:08
€ 10
woldzicht
15 dec. / 07:08
€ 9
21410
15 dec. / 01:32
€ 7
woldzicht
14 dec. / 21:24
€ 5
wilspaai
14 dec. / 18:16
€ 3
woldzicht
13 dec. / 14:23
€ 1